İkinci el eşya yeri olarak firmamız ikinci el elektronik eşya alanlar hizmeti de vermektedir.İstanbul’un her yerinden ikinci el elektronik eşyalarınız değerinde alınır.Elektronik eşya satmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.İkinci el elektronik eşyalarınızı whatsapp aracılığıyla bize gönderip kolayca fiyat alabilirsiniz.

Hangi ikinci El Elektronik Eşya alıyorsunuz ?

İkinci el televizyon,laptop,telefon,tablet,apple watch vb. ikinci el elektronik eşyalarınızın alımını yapmaktayız.İkinci el elektronik eşya alanlar olarak uzun yıllardır bu sektörde de sesimizi duyurmaktayız.İkinci el elektronik eşya satmada önce bize danışmanızı tavsiye ederiz.ikinci el elektronik eşya alanlar

Ne kadar kullanılmış elektronik eşyaları alıyorsunuz ?

İkinci el elektronik eşya alan yerler olarak en fazla 5 yıllık elektronik eşyalarınızı almaktayız.İkinci el televizyon alanlar ikinci el led televizyonlarınız değerinde alınır.Sıfır veya ikinci el fark etmeksizin en yüksek fiyata nakit olarak televizyonlarınız alınır.

Hangi Markaları Alıyorsunuz ?

Alımını yaptığımız ikinci el elektronik eşya markaları;Vestel Samsung,Lg,Philips,Arçelik,Beko,Regal,Sony,Grundig,Sharp, Panasonic vb. televizyonlarınızın alımını yapmaktayız.Eğer bu markalarda televizyonlarınız varsa ve fiyat almak istiyorsanız sağ alt köşedeki butona tıklamanız yeterlidir.İkinci el televizyonlarınız en yüksek fiyata satmak için bize ulaşın.

ikinci el televizyon alan yerler

Hangi İkinci El Elektronik Eşyaları Alıyorsunuz ?

  • İkinci el televizyon alanlar
  • ikinci el laptop alanlar
  • ikinci el bilgisayar alanlar
  • ikinci el telefon alanlar
  • ikinci el playstation alanlar
  • ikinci el led tv alanlar
  • ikinci el klima alanlar
  • ikinci el apple saat alanlar

Alım İşlemi Nasıl Gerçekleşiyor ?

Satmak istediğiniz ikinci el elektronik eşyalarınızın fotoğraflarını bize whatsapp veya mail aracılığıyla iletin.Ardından elektronik eşyalarınızın temizliği ve durumu hakkında bize bilgi verin bizde bütün bu kriterleri göz önünde bulundurduktan sonra sizlerin ikinci el elektronik eşyasına fiyat verelim verelim.Teklifimizi kabul ettikten sonra ekibimiz sizin istediğiniz buluşma noktasına doğru yola çıksın buluşma noktamız Anadolu yakasında ise 30 dakika Avrupa Yakasında ise maksimum 90 dakika içerisinde sizin belirtmiş olduğunuz buluşma noktasına ulaşmış oluyoruz.İkinci el elektronik eşyalarınızın son kontrollerini yaptıktan sonra ödemenizi isterseniz nakit isterseniz banka aracılığıyla hesabınıza gönderiyoruz.Ardından size mutlu günler dileyip buluşma noktasından ayrılıyoruz. İstanbul ve çevre illerden ikinci el elektronik eşyalarınızın değerinde,hızlı ve nakit olarak alınmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.İkinci el elektronik eşya alanlar olarak uzun yıllardır.Bu sektörde hizmet vermenin gururuyla yaşıyoruz.İkinci el elektronik eşya alanlar.

0533 420 1242
× Hızlı Teklif Al