7 Şubat 2020

İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

İstanbul’un her yerinden ikinci el beyaz eşyalarınızı değerinde ve nakit olarak alıyoruz.Satmak istediğiniz ikinci el sıfır beyaz eşyalarınızı en iyi fiyata satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.İkinci el beyaz eşya alanlar olarak uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermekteyiz.Bizlere güvenli bir şekilde ikinci el beyaz eşyalarınızı nakit olarak satabilirsiniz.İkinci el buzdolabı,çamaşır makinesi,bulaşık makinesi,fırın,kurutma makinelerinizin alımını yapmaktayız.İkinci el sıfır fark etmeksizin ikinci el beyaz eşyalarınızı değerinde alıyoruz.

Satmak istediğiniz ikinci el beyaz eşyalarınızı satmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.Satmak istediğiniz ikinci el beyaz eşyalarınızı Whatsapp aracılığıyla bizlere iletin bizde sizlere ekspertiz yaptıktan sonra eşyalarınıza fiyat teklifinde bulunalım kabul etmeniz durumunda profesyonel ekibimizi ikinci el beyaz eşyalarınızı almak için sizlerin bize gönderdiğiniz adrese doğru yola çıkmaktadır.Ekibimiz Anadolu yakasında ikamet ediyorsanız 30 dakikada Avrupa yakasında ikamet ediyorsanız maksimum 90 dakikada sizin adresinizde oluyor.2.el beyaz eşyalarınızın son kontrollerini yaptıktan sonra eşyalarınızı nakliye aracına taşımasına başlıyoruz.Eşyalarınızı nakliye aracımıza taşıdıktan sonra ödemenizi isterseniz elden nakit olarak isterseniz banka aracılığıyla EFT yapıyoruz.Ardından sizlere veda ediyoruz.

Nasıl beyaz eşyaları alıyorsunuz ?

Alımını yaptığımız ikinci el beyaz eşyalarınız hangi kriterlerde olduğunu mu öğrenmek istiyorsunuz ? Satmak istediğiniz ikinci el beyaz eşyalarınız en fazla 6 yıllık olması gerekmektedir.6 yılın üzerinde olan beyaz eşyalarınızın alımını yapmamaktayız.Bunun sebebi ise çok eski model ürünler tekrardan satılırken kullanıcıların tercih etmemesidir.Onun dışında birkaç yıllık veya sıfır beyaz eşyalarınızı değerinde ve nakit olarak alıyoruz.

Hangi markaların alımını yapıyorsunuz ?

2.el beyaz eşya alım satım olarak alımını yaptığımız beyaz eşya markalarını mı öğrenmek istiyorsunuz ? Alımını yaptığımız markalar;Arçelik,beko,vestel,profilo,bosch,miele,regal,hotpoint ariston,samsung,whirpool,altus,seg,uğur,gorenje,siemens,buderus.

İkinci el beyaz eşya satışı yapıyor musunuz ?

İkinci el beyaz eşya alımı yapmamızla beraber ikinci el beyaz eşya satışı da yapmaktayız.İstanbul’un Küçükyalı mektep caddesinde ikinci el eşya dükkanımız bulunmaktadır.İkinci el beyaz eşya almak istiyorsanız dükkanımıza gelip beyaz eşya beğenebilirsiniz.Üstelik İstanbul içi nakliye kurulum ücreti talep etmemekteyiz.

Sıfır beyaz eşya alanlar ?

İstanbul’un her yerinden sıfır beyaz eşyalarınızı piyasa fiyatının üstünde almaktayız.Sıfır buzdolabı,sıfır çamaşır makinesi,sıfır bulaşık makinesi,sıfır kurutma makinesi ,sıfır fırın,sıfır set üstü ocak vb. sıfır beyaz eşyalarınızın alımını da yapmaktayız.

Arızalı beyaz eşya alımı yapıyor musunuz ?

Firmamız arızalı beyaz eşya yapmamakta,yalnızca arızalı buzdolabı almaktadır.Ancak arızalı buzdolabınızın yeniye yakın modelde olmalıdır.Arızalı buzdolabı alanlar,arızalı buzdolabı satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Yalnızca İstanbul’dan mı beyaz eşya alıyorsunuz ?

Firmamız ikinci el beyaz eşyalarınızı İstanbul ve çevresi illerden de yapmaktadır.İstanbul’un her semtine hizmet vermekteyiz.Onun dışında İstanbul’un çevre illerinden ikinci el sıfır beyaz eşya alımını yapmaktayız.

0533 420 1242
× Hızlı Teklif Al